Skladník

KAMEX SLOVAKIA, s.r.o.

Toptrans - Kamex Slovakia, S.r.o., Zlatovská 2195, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
28.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650€(základ)+prémie (50€ až 200€ )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

denná vykládka a nakládka tovaru, ochrana tovarov a výrobkov pred poškodením manipulácie v sklade, skenovanie tovarov, rozvoz tovaru po okrese Trenčín na malej dodávke (VP.sk.B),dvojsmenná prevádzka,

Praca v prosperujúcej spoločnosti,
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
Koncoročná odmena
Stravné lístky
Prac.doba 7,45 hod vrátane obed. prestávky

Manuálna zručnosť, zodpovednosť, práca v kolektíve, preukaz VZV, slušné vystupovanie,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.1.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava,logistika,

Vodičský preukaz

B

Platný preukaz na motorový (plyn) VZV, prax s VZV dva roky, platný vod. preukaz sk. B, prax vo vedení vozidiel 2 roky, zodpovednosť, prispôsobivosť, chuť pracovať, bydlisko Trenčín a okolie do 15 km, dvojsmenná prevádzka.

Prepravná spoločnosť s viac ako 14-ročnou tradíciou v tejto oblasti. Spoločnosť pracuje v prepravnom systeme TOPTRANS. Je solídnym a spoľahlivým partnerom v oblasti prepravných služieb a logistiky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybratých uchadzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zlatovská 2195
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tibor Gavenda
E-mail: poslať životopis
ID: 2241047   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€(základ)+prémie (50€ až 200€ )