Skladník manipulant

KAMEX SLOVAKIA, s.r.o.

Toptrans - Kamex Slovakia, S.r.o., Zlatovská 2195, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
8.6.2020
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 850 EUR/mesiacPrémiové ukazovatele 200-250 €/ mesiac, teda spolu zákl. mzda + premia 850-900 bruto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka a vykladka tovarov, z kamiónov, nakládka na rozvozné vozidlá, skenovanie tovarov, udržiavanie poriadku v skladoch a nan nakladacích rampách, príp. rozvoz zasielok na dodávke VP sk. B, práca na VZV

Praca v prosperujúcej spoločnosti,
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
Koncoročné odmeny
Stravné lístky

Manuálna zručnosť, zodpovednosť, ochota pracovať, zmysel pre poriadok, slušné vystupovanie, platné doklady na VZV,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.6.2020 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava

Ostatné znalosti

Ovladanie VZV (platné doklady) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, prispôsobivosť, pedantnosť, chuť pracovať, bydlisko Trenčín a okolie do 20 km,

Prepravná spoločnosť s viac ako 16-ročnou tradíciou v tejto oblasti. Spoločnosť pracuje v prepravnom systeme TOPTRANS EU. Je solídnym a spoľahlivým partnerom v oblasti prepravných služieb a logistiky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybratých uchadzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zlatovská 2195
911 05 Trenčín

Kontakt

ID: 2241047  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac