650 - 900 EUR

Reklamant - THP

KAMEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Zlatovská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
21.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-komunikácia so zakazníkmi príjemcami, odosielateľmi v rámci prepravného
systému TOPTRANS
-vytváranie zapisov o škodách na zásielkach
-určenie zodpovednosti za škodu pri poškodení zásielok
-ústna a písomná komunikácia s poisťovňou
-viesť agendu o poškodeniach zásielok
-spolupráca so skladníkmi, riadenie dočasného uskladnenia poškodených
tovarov - zásielok
-písanie uznávacích a zamietacích listov za poškodenia tovarov
-kontrola došlých a vystavených faktúr za poškodené zásielky v systéme
TOPTRANS
-fotografovanie a archivácia poškodených zásielok
-ovládanie zasielateľského programu TOPIS

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650€-základ + 200 € výkonová prémia+ 50 € osobné ohodnotenie;+ 20-50 € príp. zastupovanie kolegov THP

osem hodinová prac.doba vrátane obedu, koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť vyzve na zučastnenie sa osobného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

THP, fakturácia,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, príjemné vystupovanie voči klientom, zodpovednosť, prispôsobivosť, prax vo fakturácii

Prepravná spoločnosť s viac ako 14-ročnou tradíciou v tejto oblasti. Spoločnosť pracuje v prepravnom systeme TOPTRANS. Je solídnym a spoľahlivým partnerom v oblasti prepravných služieb a logistiky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybratých uchadzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zlatovská 2195
911 05 Trenčín
ID: 1698731   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€-základ + 200 € výkonová prémia+ 50 € osobné ohodnotenie;+ 20-50 € príp. zastupovanie kolegov THP