Banský inžinier

Kameňolomy a štrkopieskovne, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2022, ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacvariabilná zložka podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Banské činnosti
• riadenie procesov získavania a spracovania surovín v lomoch
• vykonávanie technicko-inžinierskej činnosti banskej činnosti
• zabezpečovanie technologickej prevádzky, vrátane vykonávania potrebných technických, meracích a kontrolných prác
• navrhovanie a projektovanie metód a techník rekultivácie na vyťažených povrchových územiach
Manažment strojov a zariadení
• organizácia a riadenie prác v lome (bagre a nákladné vozidlá so špeciálnymi nadstavbami, špeciálna technika)
• dohľad nad efektívnym využívaním techniky
• zabezpečenie kontroly a údržby technického stavu vozidiel a techniky
• vedenie evidencie opráv a výkazov technického stavu
• kontrolovanie dodržiavania technologických postupov a prevádzkových predpisov
• kontrolovanie dodržiavania BOZP, OPP, OŽP pri práci

• práca v príjemnom pracovnom kolektíve v stabilnej spoločnosti
• mobilný telefón
• služobné auto s možnosťou využívať aj na súkromné účely
• pracovné oblečenie
• stravné lístky
• bezplatné testovanie
• 3. dôchodkový pilier
• možnosť školení za účelom zvyšovania kvalifikácie

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak budeme kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

banské, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť metód výrobného procesu dobývania ložísk resp. ťažby a geotechnických procesov získavania surovín
• znalosť základných princípov technologických procesov ťažby a spracovania surovín, predovšetkým procesov vŕtania a rozpojovania hornín, ale tiež metódy a princípy spracovania a úpravy surovín
• schopnosť pracovať proaktívne, samostatne, zodpovedne a dôsledne
• skúsenosti so samostatným riadením a správou vozového parku, strojov a zariadení
• organizačné schopnosti, flexibilita
• práca s PC na používateľskej úrovni – MS Word, MS Excel, e-mail, web
• profesionálne a príjemné vystupovanie a komunikácia
• aktívny vodič, práca si vyžaduje cestovanie

Naša spoločnosť patrí medzi najväčších producentov a spracovateľov prírodného kameniva. Naše produkty sú certifikované akreditovaným skúšobným ústavom v súlade s EN. Naša spoločnosť sa taktiež zaoberá recykláciou a uskladnením stavebnej sute, nákladnou dopravu, prenájmom stavebných strojov a zariadení.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4405176  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac