CAD konštruktér

KAMAX Tools s.r.o.

Priemyselná 3752, Bardejov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 050 EUR/mesiac737,50€ fixná časť mzdy 312,50€ variabilná časť mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba modulárnych zostav v CAD
Navrhovanie komplexných konštrukčných riešení

Mzda 1 050€ brutto podľa skúsenosti
Pravidelný ročný nárast miezd
Finančný príspevok do DDS
Poukazy na regeneráciu pracovnej sily
Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
Perspektívna práca v Bardejove

Životopis s fotografiou v slovenskom jazyku zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
Vybraní uchádzači budú následne pozvaní k pohovoru.
Vaše osobné údaje budú spracované podľa platnej legislatívy, len počas trvania a až do ukončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Počet rokov praxe

1

Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
Anglický alebo nemecký jazyk – stredne pokročilý
Prax v obore min. 2 roky
Zodpovednosť, samostatnosť
Spolupráca v medzinárodnom tíme

Strojárenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nástrojov pre výrobu spojovacieho materiálu v automobilovom priemysle technológiou tvárnenia za studena.
www.kamax.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4188029  Dátum zverejnenia: 7.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac