Nákupca v strojárstve

KAMAX Tools s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 3752, 085 01 Bardejov
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Zodpovedanie za výber, nákup, zloženie a konečnú cenu objednávaných materiálov tovarov a služieb v rámci spoločnosti.
*Monitorovanie a udržiavanie optimálneho stavu zásob na sklade.
*Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach
*Vyberanie a hodnotenie dodávateľov materiálu, tovarov a služieb.
*Zastupovanie spoločnosti pri jednaniach s dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok.
*Analyzovanie cenových ponúk, uzatváranie kúpnych a rámcových zmlúv.
*Zadávanie objednávok, vybavovanie reklamácií.
*Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
*Riadenie, motivovanie a hodnotenie tímu podriadených pracovníkov.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Flexibilná pracovná doba
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Zamestnanecké benefity
DDS/príspevok do 3 piliéra
Motivačný program pre zamestnancov

Životopis s fotografiou v slovenskom jazyku zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
Vybraní uchádzači budú následne pozvaní k osobnému pohovoru.
Vaše osobné údaje budú spracované podľa platnej legislatívy, len počas trvania a až do ukončenia výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na podobnej pozícií výhodou
Základné ekonomické znalosti výhodou
Riadiace schopnosti
Vyjednávacie schopnosti
Organizačné schopnosti
Komunikatívnosť

Strojárenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nástrojov pre výrobu spojovacieho materiálu v automobilovom priemysle technológiou tvárnenia za studena.
www.kamax.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3468592  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500€ brutto