Customer Service 1 100€ + nástupný bonus

KAMAX Fasteners s.r.o.

Priemyselná, Bardejov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacmzda 900€ fixná časť + 200€ variabilná časť. Uvedená mzda je minimálna nástupná brutto mzda. + nástupný bonus 500 € po splnení zadefinovaných podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zodpovedá za plynulý proces prípravy materiálu k expedícii v ERP systéme
2. Komunikuje so zákazníkmi a zodpovedá za komunikáciu s nimi.
3. Prijíma a preposiela požiadavky zákazníkov ostatným oddeleniam. Spravuje objednávky a ich zmeny v ERP systéme (SAP).
4. Spolupracuje so všetkými oddeleniami.
5. Vystavuje potrebné doklady – dodacie listy, faktúry, colné doklady a zodpovedá za ich správnosť.
6. Objednáva dopravu pre svojich zákazníkov a komunikuje s ich prepravcami, taktiež vydáva prepravné listy k pripravovanému materiálu. Vrátane expresných/urgentných prepráv.
7. V rámci svojich kompetencií rieši potreby a reklamácie zákazníkov, vyhodnocuje situáciu a informuje svojich nadriadených.
8. Spolupracuje pri inventarizácii zásob.
9. Zodpovedá za ukladanie kópií dokladov a vedie ich správu.
10. Zodpovedá za včasné dodávky materiálu svojim zákazníkom.
11. Objasňuje baliace predpisy so zákaznikom. Postupuje potrebné informácie ohľadom balenia iným odeleniam.
12. Spravuje databázu baliacich predpisov v SAPe.
13. Práca so zákazníckymi portálmi. Ohľadom predpisov, balenia, obalového hospodárstva, avizácii prepráv a nákladok apd.

Možnosť občasnej práce z domu;
Stabilné zamestnanie v novej výrobnej hale;
Perspektívna práca v Bardejove v medzinárodnej stabilnej spoločnosti;
Stravovanie priamo v spoločnosti;
Obedy za 1 € na pracovisku;
Flexibilná pracovná doba;
Pravidelný ročný nárast miezd;
Finančný príspevok do DDS;
Nástupný bonus 500 € po splnení zadefinovaných podmienok;
Možnosť kariérneho rastu;
Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Kvalifikačné požiadavky nevyhnutné:
Stredoškolské vzdelanie s maturitou, komunikatívna znalosť AJ , dobrá znalosť MS Office, flexibilita

Kvalifikačné požiadavky odporúčané:
Vysokoškolské vzdelanie, predchádzajúca prax v automotive, NJ výhodou

Sme technologicky popredným svetovým výrobcom vysokopevnostných spojovacích materiálov a kompetentným partnerom pre vývoj a výrobu zložitých dielov tvarovaných za studena. V automobilovom priemysle, našom hlavnom odbore od založenia spoločnosti, vyvíjame individuálne riešenia pre špeciálne požiadavky budúcnosti v spoľahlivých a dlhodobých partnerstvách s našimi zákazníkmi.
ID: 4490722  Dátum zverejnenia: 27.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac