Plánovač výroby/manažér nábehu produktov

KAMAX Fasteners s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 3752, 085 01 Bardejov
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacPlatové podmienky od 1000 € do 1200 € v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment nábehov zahŕňa koordináciu všetkých aktivít v období medzi vytvorením prvých fyzických prototypov a výrobou produktov kompatibilných so zákazníkom berúc do úvahy logistické požiadavky v sériovej výrobe. Zodpovednosť za včasné, ekonomické a kvalitatívne dodanie počiatočných vzoriek a prototypov a za včasný a správny výpočet výrobných nákladov na nové výrobky na základe výkresov zákazníkov a existujúcich procesov. Koordinuje počiatočné projekty od prototypov po sériovú výrobu.
Základné úlohy:
• Vykonávanie posúdenia vyrobiteľnosti
• Plánovanie výrobných procesov v spolupráci s procesnou technológiou
• Tvorba kalkulácie ponuky
• Tvorba sériových výpočtov
• Tvorba a údržba kmeňových dát materiálu
• Tvorba a údržba kmeňových dát pracovného centra, pracovných plánov, zoznam súčiastok a štandardných časov

Perspektívna a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
Flexibilná pracovná doba
Pravidelné ročné zvyšovanie miezd

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Tímový hráč, komunikačné zručnosti a inovatívnosť vo firemnom prostredí, zodpovednosť

Sme technologicky popredným svetovým výrobcom vysokopevnostných spojovacích materiálov a kompetentným partnerom pre vývoj a výrobu zložitých dielov tvarovaných za studena. V automobilovom priemysle, našom hlavnom odbore od založenia spoločnosti, vyvíjame individuálne riešenia pre špeciálne požiadavky budúcnosti v spoľahlivých a dlhodobých partnerstvách s našimi zákazníkmi.
ID: 3906796  Dátum zverejnenia: 4.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac