Vodič MKD

Kalteis GmbH

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
hodinova mzda od 1800,- do 2300,- Brutto + diety podle turnusu , bližsie informácie pri osobnom rozhovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného motorového vozidla, dodržiavanie AETR.
predovsetkym Nemecko a Taliansko s tahačom MAN alebo Mercedes a návesom skopkou, cisternou alebo posuvkou.
a bližšie informácie pri kontakte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

2

Firma KALTEIS je spoľahlivá spoločnosť pôsobiaca už 30 rokov v dopravnej činnosti v rámci EÚ. Zameraná je na prepravu sypkých a voľne ložených tovarov.

Adresa spoločnosti

KALTEIS
Thalmassinger Str. 1
93083 Gebelkofen
Nemecko
ID: 3306883   Dátum zverejnenia: 15.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hodinova mzda od 1800,- do 2300,- Brutto + diety podle turnusu , bližsie informácie pri osobnom rozhovore