Priemyselná automatizácia (Mechanik)

Kallis, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
5 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od nadobudnutej praxe a jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca na pridelených pracovných projektoch.,
• Osádzanie strojov, liniek, čítanie technickej dokumentácie.
• Montáž a zapájanie káblov a elektro komponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami.
• Identifikácia jednoduchých porúch a ich odstraňovanie.
• Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti.
• Zodpovednosť za pridelené pracovné náradie a pomôcky, ako aj za základnú údržbu zverených prostriedkov.
• Zodpovednosť za všetky vykonávané činnosti vyplývajúce z platných vnútorných predpisov a z popisu pracovných činnosti.
• Neustále zvyšovanie svojej odbornej spôsobilosti.

- ubytovanie zabezpečené
- zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu.
- zaujímavá pracovná príležitosť v stabilnej spoločnosti.
- dobré možnosti pre ďalší profesijný rast.
- motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom.
- práca s modernými technológiami v oblasti automatizácie.
- prototypová výroba.
- príjemný kolektív.
- firemné akcie
- ubytovanie a cesta je hradená + firemné auto

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis alebo nás kontaktuje na telefónom čísle. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na VZ vozíky, plošiny, výškové práce,
• Prax v odbore zámočnícke práce.
• V prípade zámočníka je nutná prax pri zámočníckych prácach min 2 roky
• Vodičský preukaz: B.
• Precíznosť.
• Zručnosť.
• Samostatnosť.

KALLIS je dlhodobo finančne silnou a stabilnou elektromontážnou spoločnosťou so schopnosťou získavať a riadiť veľké a zložité projekty na domácom trhu i v zahraničí.
Medzi kľúčové projekty patria elektromontážne a elektroinštalačné práce či už v automobilovom, potravinárskom priemysle alebo priemysle ako takom.
Medzi hlavných investorov patria : VW, AUDI, VOLVO, TOYOTA, AMAZON, JOHN DEERE, HARIBO a veľa ďalších.

Firma pokrýva všetky fázy realizácie projektu. Či už od kompletných realizácií alebo dokončovacích prác.
ID: 4400473  Dátum zverejnenia: 23.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac