Technik. ( Montáž, údržba, nastavovanie, a oprava IT techniky pre okresy SC, PK, DS, GA, SA, KN, NZ.)

KALIANT s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
720 - 1 600 EUR/mesiacmzda sa určuje podľa preukázaných schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava, nastavovanie, údržba IT techniky,
realizácia a servis kamerových systémov,
komunikácia s oddeleniami naprieč spoločnosťou,
komunikácia s klientom,
navrhovanie technických riešení pri zákazkách,
vedenie vlastnej montážnej jednotky,
montáž, inštalácia a konfigurácia klientských zariadení,
montáž a inštalácia štruktúrovanej kabeláže.

služobné auto
telefón
príspevok na dopravu
internet a televízia
rôzne zľavy
stabilná práca na dlhé obdobie
nárok na dovolenku,
sickdays a odpracovaný čas Vám beží už od chvíle, keď si sadnete doma do auta

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte výzvu?
Ak ste ambiciózny s dobrým vzťahom k IT technike, viete si predstaviť prácu vo výškach, viete narábať s nástrojmi ako sú vŕtačka a karbobrúska. Mali ste už možnosť vystupovať pred klientom a nerobilo by Vám problém s časti aktívne ponúkať naše produkty. Máte základné chápanie, čo sa týka počítačových sietí? potom Vám ponúkame perspektívu stabilného dlhotrvajúceho zamestnania na vyššom poste s manažérskymi právomocami a kompetenciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o prácu v danom segmetne a chuť učiť sa nové veci,
zodpovednosť a spoľahlivosť,
pozitívny a inovatívny prístup,
energickosť, elán a chuť do práce,
úprimný a otvorený prístup.

11 ročná úspešná história a pevné zásady fungovania prerástli do spolupráce s veľmi úspešnou spoločnosťou Tlapnet s.r.o v Čechách. Tlapnet je jednou z najvätších bezdrátových sietí v ČR. Viď www.tlapnet.cz
- hlavné zameranie: internetové pripojenie najmä v okr. Senec, Pezinok a Galanta; služby správy sietí a dodávok IKT techniky;
- spôsoby nášho konania sú základom pre odlíšenia sa .
Víziou je prinášať internetové pripojenie, siete a telekomunikačné služby či moderné informačno-komunikačné technológie ku klientom: férovo, komplexne, profesionálne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3884191  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac