Technik.

KALIANT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 600 EUR/mesiacmzda sa určuje podľa preukázaných schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava, nastavovanie, údržba IT techniky,
realizácia a servis kamerových systémov,
komunikácia s oddeleniami naprieč spoločnosťou,
komunikácia s klientom,
navrhovanie technických riešení pri zákazkách,
vedenie vlastnej montážnej jednotky,
montáž, inštalácia a konfigurácia klientských zariadení,
montáž a inštalácia štruktúrovanej kabeláže.

služobné auto
telefón
príspevok na dopravu
internet a televízia
rôzne zľavy
stabilná práca na dlhé obdobie
nárok na dovolenku,
sickdays a odpracovaný čas Vám beží už od chvíle, keď si sadnete doma do auta

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte výzvu?
Ak ste ambiciózny s dobrým vzťahom k IT technike, viete si predstaviť prácu vo výškach, viete narábať s nástrojmi ako sú vŕtačka a karbobrúska. Mali ste už možnosť vystupovať pred klientom a nerobilo by Vám problém s časti aktívne ponúkať naše produkty. Máte základné chápanie, čo sa týka počítačových sietí? potom Vám ponúkame perspektívu stabilného dlhotrvajúceho zamestnania na vyššom poste s manažérskymi právomocami a kompetenciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o prácu v danom segmetne a chuť učiť sa nové veci,
zodpovednosť a spoľahlivosť,
pozitívny a inovatívny prístup,
energickosť, elán a chuť do práce,
úprimný a otvorený prístup.

11 ročná úspešná história a pevné zásady fungovania prerástli do spolupráce s veľmi úspešnou spoločnosťou Tlapnet s.r.o v Čechách. Tlapnet je jednou z najvätších bezdrátových sietí v ČR. Viď www.tlapnet.cz
- hlavné zameranie: internetové pripojenie najmä v okr. Senec, Pezinok a Galanta; služby správy sietí a dodávok IKT techniky;
- spôsoby nášho konania sú základom pre odlíšenia sa .
Víziou je prinášať internetové pripojenie, siete a telekomunikačné služby či moderné informačno-komunikačné technológie ku klientom: férovo, komplexne, profesionálne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3852409  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac