IT administrátor

KALIANT s.r.o.

Miesto práce
Kalinčiakova 46, Bratislavský kraj, Senec, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava, nastavovanie, údržba IT techniky (PC, notebooky, servery...)
- Správa sieti, nastavovanie aktívnych prvkov pre našu alebo klientskú sieť
- komunikácia so zákazníkmi
- riešenie požiadaviek na firme a u zákanzíka

internet, televízia, zamestnanecké zľavy, služobný telefón aj na súkromné účely, iné

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požiadavky, svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a súhlasom podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. zasielajte na e-mailovú adresu: praca@kaliant.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - základy
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Microsoft Hyper-V - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- záujem o prácu v danom segmetne a chuť učiť sa nové veci
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pozitívny a inovatívny prístup
- energickosť, elán a chuť do práce
- úprimný a otvorený prístup

Charakteristika spoločnosti
Spoločnosť KALIANT s.r.o. má 9 ročnú úspešnú históriu a pevné zásady svojho fungovania. Spôsoby konania sú základom pre jej rozvoj aj perspektívy a to v jej hlavnom zameraní: poskytovanie internetového pripojenia najmä v okresoch Pezinok a Senec, poskytovanie služieb správy sietí a dodávok IKT techniky, dodávky bezpečnostnej techniky – alarmy, kamery, montáž a servis techniky TV príjmu.
Víziou je prinášať internetové pripojenie, siete a telekomunikačné služby či moderné informačno-komunikačné technológie ku klientom: férovo, komplexne, profesionálne. V osobnom prístupe prijímať zodpovednosť za svoju prácu.
Chceme si zaslúžiť úspech profesionálnou prácou s ľudsky hodnotným prístupom pre našich klientov, partnerov i k sebe navzájom vo vnútri spoločnosti, aby sme si naďalej získavali uznanie , vážnosť a budúcnosť....

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kalinčiakova 46
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Edmund Kalianko
E-mail: poslať životopis
ID: 3213625   Dátum zverejnenia: 12.10.2017