Reagujte bez životopisu

Team leader / majster

Kalamár s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 300 EUR/mesiacV skúšobnej dobe 1000€, po skúšobnej dobe 1300 + % ohodnotenie zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do firmy hľadáme zodpovedného teamleadera/majstra ktorý:
- zodpovedá, koordinuje a aktívne komunikuje s pracovníkmi firmy,
- kontroluje výkonnosť a efektivitu práce zamestnancov,
- hľadá efektívne riešenia práce a zlepšovanie produktivity
- zodpovedá za plnenie cieľov, čerpanie rozpočtu a finančného plánu zákazky,
- podieľa sa na tvorbe objednávok, cenových ponúk pre zákazky,
- podľa potreby vyhľadáva nových pracovníkov pre danú prácu,
- vedie stavebné denníky a aktívne komunikuje s dodávateľmi zákazky,
- viac informácií na osobnom pohovore.

Zamestnaneckého výhody a benefity:
- stabilné pracovné miesto v slovenskej firme s viac ako 15 ročnou históriou,
- motivačné finančné ohodnotenie,
- možnosť bezplatného ubytovania,
- firemný automobil, firemný notebook,
- firemný telefón (aj na súkromné účely),

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie ľudí

Počet rokov praxe

3

- výhoda - znalosť anglického jazyka,
- skúsenosti s riadením zamestnancov,
- aktívny vodič,
- komunikačné zručnosti,
- technické a analytické myslenie,
- flexibilita, rozhodnosť, zodpovednosť, zvládanie stresu

Kalamár s.r.o. je slovenská spoločnosť sídliaca v Hriňovej, ktorá poskytuje služby súvisiace s demolačnými a búracími prácami s viac ako 15 ročnou praxou na trhu. Spoločnosť pracuje najmä v oblasti hútnického priemyslu, ktorá sa zaoberá aj výkupom oceľového šrotu, separáciou a chemickou analýzou kovových odpadov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3971502  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac