Betty Barclay-Asistentka predaja dámskej konfekcie Betty Barclay

KAJTEX s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 12, Košice
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu konečnému zákaznikovi
- Správne blokovanie tovaru, vyhotovenie dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi
- Udržiavanie poriadku a čistoty
- Príjem, kontrola, reklamácie a príprava na predaj tovaru
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

- Priateľský kolektív a rodinné prostredie
- Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
- Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou poprosím zasielať na
kajtex@centrum.sk
Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné
miesto v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

- Veľmi dobré skúsenosti so zákazníckym servisom
- Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné schopnosti
- Príjemné vystupovanie
- Výhodou je prax v danom odvetví

Spoločnosť KAJTEX s.r.o., zaoberajúca sa predajom dámskej a pánskej konfekcie a doplnkov.
V súčastnosti zastupujeme značky Betty Barclay, Gerry Weber.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hlavná 94
04001 Košice
ID: 2989839   Dátum zverejnenia: 11.10.2017