750 - 800 EUR

Asistentka predaja dámskej konfekcie Betty Barclay - Eperia Shoping Mall

KAJTEX s.r.o.

Miesto práce
EPERIA SHOPPING MALL, Arm. gen. Svobodu, Prešov-Sekčov
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu značkovú predajňu hľadáme uchádzačku, ktorá má niekoľkoročné skúsenosti s predajom oblečenia, vie efektívne komunikovať s ľuďmi, má pozitívny prístup a je flexibilná

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat 550,- eur (netto) + stravné lístky v hodnote 3,83 euro.

- priateľský kolektív
- čisté a príjemné prostredie
- zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
- stravné lístky
- pracovná odev

Pokiaľ Vás zaujala ponuka, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s AKTUÁLNOU FOTOGRAFIOU na emailovú adresu:
[email protected]
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť
- samostatnosť
- výborné komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie

Betty Barclay
Značka Betty Barclay je zameraná na modernú ženu. Kladie dôraz na kvalitné spracovanie a neobvyklé kombináce materiálov. Vďaka vysokej kvalite a cenovej dostupnosti si od svojho vzniku v roku 1955 značka získala zákazníčky po celom svete. Betty Barclay je určena ženám, ktoré majú radosť z módy a užívajú si svoju ženskost v každej situácii.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Hlavná 94
04001 Košice
ID: 2989839   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 550,- eur (netto) + stravné lístky v hodnote 3,83 euro.