Recepčná vo fitness centre

Kajan Gym s. r. o.

Miesto práce
Vigľašská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčná vo fitness centre - dve pozície
Ponúkam dlhodobú brigádu na recepcii vo fitness centre v Petržalke.Pracuje sa na smeny ( ranná 7.00 - 14.00, poobedná 14.00 - 21.00 ) podľa dohovoru ( vždy na cca mesiac vopred ), približne na 10 smien v mesiaci..Druhá pozícia na cca 20 smien v mesiaci. Plat 3,50 Eura v čistom na hodinu + benefity ..Človek by mal mať vzťah k športu a byť zodpovedný. možnosť záskokov za kolegov = vyššia mzda. Nenáročná práca v príjemnom prostredí, cvičenie zadarmo, možnosť stanoviť si pracovné dni, iné benefity. V prípade otázok Vám rád odpoviem na tel. 0904646361, alebo mailom na [email protected]

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,03

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milú recepčnú so zmyslom pre zodpovednosť, detail a s láskou k športu.

Spoločnosť prevádzkujúca fitness centrum

Bradáčova 6
85102 Bratislava

Kontakt

ID: 3714656   Dátum zverejnenia: 11.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,03