Logo KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Montážnik na plný úväzok - práca v dynamickom prostredí, dolhodobá perspektíva

KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5, Krakovany
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiac13.plat, bonusový systém, obedy úplne zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Náplň práce: Montáž komunálnych vozidiel.
  • Montáž mechanických, hydraulických, pneumatických komponentov.
  • Popis typického dňa: Montuješ a zabezpečuješ kvalitnú montáž komunálnych vozidiel podľa predpísaných postupov a normatívov. Pracuješ v tíme, ktorý ti pomôže s riešením všetkých problémov.
  • Pracovná doba: Typická pracovná doba je od pondelka do piatku v časovom rozpätí od 6:30 do 15:00.

Prečo pracovať pre našu firmu?

  • Stabilná a dlhodobá práca.
  • Príjemné, profesionálne a dynamické pracovné prostredie.
  • Motivovaný kolektív.
  • Zamestnanecké benefity.

  • Môžeš si zvoliť pružný pracovný čas, ktorý ti umožní lepšie zladiť prácu a súkromie.
  • Ak ukážeš svoj potenciál, máš možnosť kariérneho rastu v našej dynamicky sa rozvíjajúcej firme.
  • Okrem adekvátneho finančného ohodnotenia ťa čaká aj obed zadarmo, takže nemusíš riešiť, čo budeš jesť každý deň.
  • Práca v našom tíme ti poskytne možnosť získavať nové skúsenosti a zlepšovať svoje zručnosti.
  • Okrem toho, že sa budeš podieľať na zaujímavých projektoch, budeš mať aj možnosť pracovať s modernými technológiami a nástrojmi.

Mzdové ohodnotenie podľa kvality uchádzača. Odpovedáme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Pracuj s nami ako montážnik na plný úväzok
  • Práca v dynamickom prostredí a s dolhodobou perspektívou
  • Manuálna zručnosť a ochota učiť sa nové veci
  • Základné znalosti z mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
  • Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Hard skills: manuálna zručnosť, znalosť mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
  • Soft skills: ochota učiť sa, prispôsobivosť, tímovosť
  • Ty si naším ideálnym kandidátom, ak máš skúsenosti s montážou

Firma KAISER AG so sídlom v Schaanwalde, Lichtenštajnsko, ktorá je vedúcou firmou v oblasti výroby mobilných kráčajúcich rýpadiel a vozidiel pre čistenie kanalizačných systémov s výrobnými závodmi v Lichtenštajnsku, Rakúsku, Fínsku, Taliansku, Amerike a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4812889  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac