Logo KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Vedúci účtovníctva a správy

KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5, Krakovany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiac13.plat, ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie celého účtovníctva v systéme SAP, realizácia pohľadávok a záväzkov, vedenie účtovníctva majetku, vykonávanie fakturácie, implementácia mzdovej agendy a súvisiacej personálnej administratívy, príprava mesačných a ročných účtovných závierok, spolupráca pri zostavovaní rozpočtu a príprave prognózovaných správ, zodpovednosť za daňové záležitosti a výkazníctvo v spolupráci s úradmi a poradcami, kontaktná osoba pre audítorov

13. plat, ročné bonusy, rodinná atmosféra, individuálny prístup, možnosť vzdelávania sa, osobnostný rast, obedy úplne zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
SAP R/3 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Vyššie vzdelanie v oblasti účtovníctva, precíznosť a spoľahlivosť v práci, schopnosť pružne reagovať na zmeny, ochota učiť sa a zlepšovať sa, vynikajúce komunikačné schopnosti, znalosť legislatívy v oblasti účtovníctva, zručnosť v práci s účtovnými softvérmi

Firma KAISER AG so sídlom v Schaanwalde, Lichtenštajnsko, ktorá je vedúcou firmou v oblasti výroby mobilných kráčajúcich rýpadiel a vozidiel pre čistenie kanalizačných systémov s výrobnými závodmi v Lichtenštajnsku, Rakúsku, Fínsku, Taliansku, Amerike a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Roman Marek
Tel.: +421337353520
E-mail: poslať životopis
ID: 4789142  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac