Projektový inžinier

KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná ulica 5, Krakovany
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiac13.plat, ročné odmeny, pravidelná úprava mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštrukcia 3D CAD a optimalizácia vyrábaných typov nadstavieb, detailovanie jednotlivých skupín 3D-CAD, vytvorenie normalizovanej 2D výrobnej dokumentácie podľa normy ISO, samostatná implementácia vývoja, úzka spolupráca s oddeleniami výroby, logistiky, medzinárodného predaja a materskou firmou v Lichtenštajnsku

Osobnostný a profesionálny rast, pružný pracovný čas, 13. plat, ročné odmeny, rodinná atmosféra, individuálny prístup, obedy úplne zadarmo, možnosť vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý
SAP R/3 - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené štúdium v oblasti strojárstva (SŠ/VŠ) alebo technické vzdelanie so špecializáciou strojárstvo/konštrukcia v spojení so zodpovedajúcimi skúsenosťami, znalosti z oblasti nákladných vozidiel a pohonov, inovatívna a kreatívna osobnosť so zmyslom pre detail, veľmi dobrá komunikácia v nemeckom jazyku alebo dobrá technická angličtina, platová úroveň podľa kvalít uchádzača

Firma KAISER AG so sídlom v Schaanwalde, Lichtenštajnsko, ktorá je vedúcou firmou v oblasti výroby mobilných kráčajúcich rýpadiel a vozidiel pre čistenie kanalizačných systémov s výrobnými závodmi v Lichtenštajnsku, Rakúsku, Fínsku, Taliansku, Amerike a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788956  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac