Logo KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Zváračská práca v modernom závode so stabilným zamestnaním

KAISER Eastern Europe, s.r.o.

Miesto práce
Krakovany
Termín nástupu
01.06.2024
Od 1 100 EUR/mesiac13. plat, bonusový systém, pružný pracovný čas, obedy zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba základnej nádrže komunálnych vozidiel technológiou zváranie pod tavivom na poloautomate vrátane valcovania.

Dlhodobá pracovná perspektíva, profesionálny kolektív,rodinná firma s rodinným prístupom,otvorená komunikácia,zamestnanecké výhody. Odpovedáme iba vybraným uchádzačom.

Informácie o výberovom konaní

Odpovedáme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

min.2 roky

Skúsenoť so zváraním MIG/MAG, komukatívnosť, flexibilita, samostatnosť.

Firma KAISER AG so sídlom v Schaanwalde, Lichtenštajnsko, ktorá je vedúcou firmou v oblasti výroby mobilných kráčajúcich rýpadiel a vozidiel pre čistenie kanalizačných systémov s výrobnými závodmi v Lichtenštajnsku, Rakúsku, Fínsku, Taliansku, Amerike a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Roman Marek
Tel.: +421337353520
E-mail: poslať životopis
ID: 1054149  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac