1 300 EUR

Zubná asistentka

KAFKA DENT s.r.o.

Miesto práce
Muchovo námestie, Petržalka
Termín nástupu
1.10.2019 a neskôr
Celková mzda (brutto)
1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme príjemnú zubnú asistentku, ktorú bude u nás práca baviť, rada komunikuje s ľuďmi a je zodpovedná a motivovaná. Vytvárame nový tím s hlavným mottom robiť nám a našim pacientom život lepším, staň sa jeho členom aj Ty :-) Ponúkame nadštandardné motivačné finančné ohodnotenie, príjemnú atmosféru, zázemie s najmodernejším vybavením, možnosť kariérneho rastu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300

- príjemná atmosféra a pracovné prostredie
- motivačné finančné ohodnotenie
- empatický prístup a vzájomný rešpekt
- základné motto "robiť život nám a našim pacientom lepším"
- možnosť kariérneho rastu a široké spektrum uplatnenia

Informácie o výberovom konaní

Budeme sa tešiť na Vaše životopisy na: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme menšia rodinná zubná klinika, s najširším možným spektrom ponúkaných zubných výkonov - od čelustnej ortopédie cez dentoalveolárnu chirurgiu, implantológiu, mikroskopickú stomatológiu, s najmodernejším vybavením s empatickým prístupom a dôrazom na precíznu stomatológiu s hlavným mottom robiť nám a našim pacientom život lepším.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Kafka Dent
Zilinska cesta 34
01311 Lietavska Lucka

Kontakt

ID: 3757679   Dátum zverejnenia: 8.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300