Advokátsky koncipient / právnik

KADUC & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
august - septermber
Od 1 050 EUR/mesiac(horná hranica je určená podľa priemernej výšky odmien po zaučení - v závislosti od aktivity, prístupu a výsledkov, pričom nie je limitovaná; dolná hranica bude od 1.9.2023 zvyšená)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zastupovanie klientov pred súdmi a pred inými orgánmi verejnej moci predovšetkým v sporoch a konaniach z obchodného, občianskeho, trestného (zastupovanie poškodeného) pracovného, rodinného, príp. aj zdravotníckeho, pozemkového (vrátane poľnohospodárskeho), či leteckého práva;
• tvorba, pripomienkovanie a aplikovanie zmlúv;
• vypracovanie právnych rozborov, žalôb a vyjadrení, analýz, stanovísk, či iných podaní na všetky inštancie súdov (vrátane Ústavného súdu), prípadne na iné orgány verejnej moci;
• komunikácia s klientmi pri riešení ich problémov s dôrazom na advokátsku etiku, precíznosť a vysokú profesionalitu;
• v prípade záujmu aj (alebo výlučne) agenda súvisiaca s ochranou osobných údajov (GDPR);
• ďalšie právne úkony, ktoré vyplynú z činnosti advokátskej kancelárie;
• skúsenosti so správou sociálnych sietí oceníme špeciálne;
• pre ďalšie informácie www.kaduc.sk.

• normálny pracovný čas :)
• príjemný, odborne zdatný a bezkonfliktný kolektív (ešte stále) mladých ľudí;
• dôraz na dlhodobú spoluprácu a s tým spojený odborný a kariérny rast;
• obrovské množstvo skúseností za krátky čas;
• prepracovaný systém benefitov (napr. príspevok na ošatenie, či rekreáciu);
• možnosť vybrať si prácu v jednej z dvoch pobočiek, a to buď v centre Bratislavy (Staré mesto) alebo na Trojičnom námestí v Trnave;
• teambuildingy;
• po zaučení a osvedčení odborných a etických vlastností možnosť pracovať samostatne a následne aj možnosť homeoffice;
• priestor na sebarealizáciu a uplatnenie;
• firemný počítač a telefón (aj na súkromné účely);
• sick-days;
• za dodatočne dohodnutých podmienok možno prácu kombinovať aj s doktorandským štúdiom;
• cudzí jazyk ani vodičský preukaz nie sú podmienkou ale výhodou.

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám prosím zašlite:
• čo možno najpodrobnejší životopis (vrátane akýchkoľvek mimoškolských/mimoprávnych aktivít);
• uvedenie referencie a/alebo priloženie motivačného listu výhodou;
• súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade s platným a účinným zákonom o ochrane osobných údajov;
• či preferujete prácu v Bratislave alebo v Trnave, a to všetko na e-mail: [email protected]

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí splnia podmienky v tomto inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nakoľko fungujeme na prísnej diskrétnosti, spoľahlivosti a dôslednom zameraní na pozitívny výsledok v prospech klienta, hľadáme osobu s predispozíciami, ktorá môže našu kanceláriu ešte viac v našom fungovaní posilniť a v budúcnosti aj rozvíjať. Hľadáme teda priebojného a/alebo talentovaného koncipienta/právnika, ktorý sa nikdy neuspokojí so svojimi aktuálnymi teoretickými a praktickými vedomosťami a schopnosťami.

Dôraz kladieme na precíznosť (zmysel pre detail), iniciatívnosť, zodpovednosť (spoľahlivosť), analytické myslenie a efektivitu.

Hľadáme teda nového kolegu, ktorý sa svojou asertivitou, etikou a lojálnym prístupom stane dlhodobým členom nášho kolektívu.

Naša advokátska kancelária je na trhu advokátskych služieb od roku 2016, pričom si za krátky čas vybudovala renomé, ktoré oceňujú bežní občania, začínajúci podnikatelia až po nadnárodné spoločnosti. Riešenia šité na mieru u nás nie sú výnimkou, ale pravidlom. Naši klienti sa môžu spoľahnúť, že nám záleží na ich úspechu. Sme toho názoru, že základom korektnej, dlhodobej a obojstranne výhodnej spolupráce je stotožnenie sa so zámerom klienta a poskytnutie pridanej hodnoty tam, kde ju iní nevidia. Sme presvedčení, že výkon advokácie – pomoc klientom – je možné robiť zároveň profesionálne, slušne a s výsledkami, ktoré môžu predčiť očakávanie klienta.
ID: 3901837  Dátum zverejnenia: 29.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac