Konštruktér

KACHNIC s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technická podpora výroby
• Spracovanie a tvorba konštrukčnej dokumentácie
• Tvorba konštrukčnej dokumentácie – návrh materiálov, výkresy, postupy konštrukcie
• Návrh, vývoj a konštrukcia kompletných strojov, zariadení, montážnych a meracích prípravkov
• Aplikovať zásady systému kvality do výrobného cyklu a všetkých výrobných procesov
• Zodpovednosť za aktualizáciu technickej dokumentácie
• Tvorba montážnych postupov
• Spracovanie návrhov na zmeny a odchýlky vo výkresovej dokumentácii
• Operatívne odstraňovanie konštrukčných nedostatkov
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

• platobné podmienky zodpovedajúce pozícii a skúsenostiam
• motivačné ohodnotenie
• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• zázemie stabilnej spoločnosti

Výberové konanie bude prebiehať vo forme osobného pohovoru s vybranými uchádzačmi, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Znalosť čítania výkresov
• Kreatívne myslenie
• Technické cítenie a schopnosť samostatného a tvorivého konštrukčného riešenia výrobkov
• Samostatnosť, spoľahlivosť, zručnosť, flexibilita

Spoločnosť KACHNIC s.r.o. je strojárska firma zameraná na prototypovú výrobu, výrobu nástrojov, jednoúčelových strojov, prípravkov.
Disponujeme vlastným strojovým parkom v ktorom ponúkame možnosť výroby od rovinných cez profilové komponenty a náročné zvárané zostavy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3245125  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou