Manažér zákazníckeho servisu

Kachličkovo s. r. o.

Miesto práce
Tomášovská 22, 900 45 Malinovo
Termín nástupu
Ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a zručností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2000 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„Ahoj, vitaj v Kachličkove! Sme vďační, že si zavítal práve k nám. Ďakujeme za dôveru, cíť sa tu ako doma. Aký máš dnes deň? Ako ti vieme pomôcť? Môžeme ti ponúknuť kávu, alebo čaj?“ Vzbudili v tebe predchádzajúce slová dobrý pocit? Je toto prístup, ktorý ako zákazník očakávaš a zároveň ho používaš smerom k zákazníkom? Ak si odpovedal(a) 3 x áno, tak máme pre teba skvelú ponuku! Staň sa súčasťou najväčšieho a najobľúbenejšieho e-shopu s kachličkami široko-ďaleko a poskytuj spolu s nami zákaznícky servis, ktorý každému spraví pekný deň. Dáme ti príležitosť k osobnostnému rastu, priestor na realizáciu dobrých nápadov a možnosť kariérne rásť. Sme iní, sme výnimoční, sme Kachličkovo. A ty môžeš byť tiež!

Hlavná pracovná náplň:

- Vedenie a riadenie zamestnancov
- Projektový manažment
- Príjem a následné spracovanie online objednávok v súlade s obchodnými procesmi spoločnosti
- Komunikácia s klientom (email /telefón/online chat) počas celého trvania objednávky za účelom profesionálneho vybavenia objednávky
- Produktové poradenstvo a administračná podpora pri vytváraní objednávky zákazníkom
- Dôkladné zdieľanie informácii potrebných k rýchlemu, bezproblémovému a profesionálnemu vybaveniu objednávok so všetkými relevantnými kolegami
- Včasné vystavovanie a zasielanie relevantných dokladov a dokumentov k objednávkam v súlade s nastavenými procesmi
- Podpora pri plánovaní expedičných a logistických aktivít
- Zastupovanie relevantných pracovných pozícií

Pracovná doba: pondelok až piatok od 9:00 do 18:00. Obedová prestávka 1 hodina.

- Stabilita v úspešnej a perspektívnej firme s významným postavením na trhu
- Zmluva na dobu neurčitú
- Pravidelná včasná výplata
- Zaškolenie skúsenými a ochotnými kolegami
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť ďalšieho vzdelávania
- Priateľský kolektív
- Pravidelné tímové aktivity
- Príjemné, nové a moderné pracovné prostredie
- Výnimočné ceny na firemný sortiment
- Možnosť bezplatného parkovania
- Možnosť zapožičania firemnej dodávky na súkromné účely
- Káva a čaj zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Skúsenosti s predajom koncovému zákazníkovi
    • komunikácia so zákazníkom (e-mail, telefón, online chat)
    • príjem a následné spracovanie objednávky
    • komunikácia s internými oddeleniami
    • komunikácia s obchodnými partnermi
    • riešenie reklamácií
  • Skúsenosti s vedením a riadením ľudí
    • organizačná štruktúra
    • proces prijímania zamestnanca
    • nastavenie cieľov a očakávaní
    • revízne stretnutia
    • vzdelávanie
    • odmeňovanie
    • osobnostný rozvojový a kariérny plán
    • motivácia a podpora
    • proces ukončenia pracovného pomeru zamestnanca
  • Skúsenosti s projektovým manažmentom
  • Základná znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Pokročilá znalosť práce s emailovým klientom (napr. Mozilla Thunderbird)
  • Empatia a prístup orientovaný na spokojného zákazníka
  • Efektívne zvládanie stresových situácií
  • Schopnosť plánovať a delegovať
  • Pozitívny, proaktívny a zodpovedný prístup
  • Efektívna komunikáciu a práca s časom
  • Chuť učiť sa, profesionálne rásť a pomáhať kolegom
  • Schopnosť všímať si a pracovať s detailmi
  • Schopnosť učiť sa z chýb
  • Prispôsobivosť
  • Schopnosť inovovať a myslieť v širších súvislostiach
  • Príjemné vystupovanie a schopnosť efektívne prezentovať​

Najväčší a najobľúbenejší e-shop s kachličkami široko-ďaleko. Sme moderná, úspešná a rýchlo rozvíjajúca sa firma zameraná na maloobchodný a veľkoobchodný predaj keramických dlažieb, obkladov a dekorov. Pre našich zákazníkov máme okrem nášho e-shopu k dispozícii krásnu novú vzorkovú predajňu v Malinove. Poskytujeme profesionálne poradenstvo, špičkový servis a komplexné služby. Našim interným mottom je: "Sme skvelý tím. Nie preto, že spolu pracujeme. Sme skvelý a víťazný tím, pretože si navzájom pomáhame, rešpektujeme sa a veríme si."

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4812537  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac