E-shop manažér

Kachličkovo s. r. o.

Tomášovská 22, 900 45 Malinovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
čo najskôr
Od 2 500 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a zručností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mesačná mzda: 2500 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:

  • Technické zabezpečenie
    • zodpovednosť za funkčnosť e-shop systému
    • správa doménových a webhostingových služieb
    • zabezpečenie e-mail hostingu (správa firemných e-mailových kont)
    • nasadenie a monitorovanie externých analytických a marketingových nástrojov a následné návrhy na zmeny na základe spracovaných výstupov
  • Pravidelná kontrola a aktualizácia dát a obsahu na e-shope
  • Vytváranie nových a aktualizácia existujúcich produktov
  • Spravovanie existujúcich kategórii a ich členenia
  • Správa vizualizácií v spolupráci s grafickými dizajnérmi
  • Správa firemného Cloud-u (google Drive)
  • Tvorba, pridávanie a aktualizácia fotiek produktov
  • Podávanie návrhov na inovácie a optimalizácie a ich implementácia
  • Podpora pri riešení vzniknutých situácií pri spracovaní objednávok

  • Stabilita v úspešnej a perspektívnej firme s významným postavením na trhu
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Pravidelná včasná výplata
  • Zaškolenie skúsenými a ochotnými kolegami
  • Firemný laptop
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Priateľský kolektív
  • Príjemné, nové a moderné pracovné prostredie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pravidelné tímové aktivity
  • Výnimočné ceny na firemný sortiment
  • Možnosť bezplatného parkovania
  • Možnosť zapožičania firemnej dodávky na súkromné účely
  • Káva a čaj zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Skúsenosti s komplexnou administráciou e-shopu
  • Skúsenosti s projektovým manažmentom
  • Pokročilé ovládanie relevantných HW/SW technológií
  • Prístup orientovaný na spokojného zákazníka
  • Pozitívny, proaktívny a zodpovedný prístup
  • Kreativitu a schopnosť inovovať
  • Efektívnu komunikáciu a prácu s časom
  • Efektívne plánovanie a delegovanie
  • Schopnosť myslieť nekonvenčne a v širších súvislostiach
  • Chuť učiť sa, profesionálne rásť a pomáhať kolegom
  • Schopnosť všímať si a pracovať s detailmi
  • Schopnosť ísť do informovaného rizika
  • Schopnosť učiť sa z chýb
  • Prispôsobivosťa chuť dokázať veľké veci
  • Ovládanie cudzieho jazyka - výhoda

Najväčší a najobľúbenejší e-shop s kachličkami široko-ďaleko. Sme moderná, úspešná a rýchlo rozvíjajúca sa firma zameraná na maloobchodný a veľkoobchodný predaj keramických dlažieb, obkladov a dekorov. Pre našich zákazníkov máme okrem nášho e-shopu k dispozícii krásnu novú vzorkovú predajňu v Malinove. Poskytujeme profesionálne poradenstvo, špičkový servis a komplexné služby. Našim interným mottom je: "Sme skvelý tím. Nie preto, že spolu pracujeme. Sme skvelý a víťazný tím, pretože si navzájom pomáhame, rešpektujeme sa a veríme si."

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4803555  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac