Kúpeľňový dizajnér

Kachličkovo s. r. o.

Miesto práce
Tomášovská 22, 900 45 Malinovo
Termín nástupu
čo najskôr
Od 2 000 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a zručností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mesačná mzda: 2000 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš si predstaviť aké náročné je nájsť dobrého kúpeľňového dizajnéra? Nie? Nevadí. My totiž potrebujeme hlavne to, aby si si vedel(a) predstaviť a nakresliť vysnívaný priestor pre zákazníkov najväčšieho a najobľúbenejšieho e-shopu s kachličkami široko-ďaleko. Vložiť tam kus tvojho srdca, estetického cítenia a profesionálnych skúseností. Dáme ti k tomu všetko, čo potrebuješ. A možno aj niečo navyše, čo si dnes ani nevieš predstaviť. :0) Sme iní, sme výnimoční, sme Kachličkovo. A ty môžeš byť tiež!

Hlavná pracovná náplň:

  • Vyhotovenie vizualizácií kúpeľní v 3D programe CAD Decor
  • Návrhy dizajnových a dispozičných riešení
  • Komunikácia so zákazníkmiv novej vzorkovej predajni. Ukážka žiadaného tovaru, odborné poradenstvo a ponuka vhodných alternatív. (komunikácia ohľadom online objednávok cez e-shop rieši Zákaznícky servis)
  • Spolupráca s predajcami
  • Administračná podpora pri vytváraní objednávky zákazníkom
  • Predaj produktov a služieb, inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
  • Vystavenie a odovzdanie zákonných dokladov o kúpe
  • Zdieľanie informácii a otázok potrebných k rýchlemu, bezproblémovému a profesionálnemu vybaveniu objednávok so všetkými relevantnými kolegami
  • Podpora aktualizácie produktov vo vzorkovej predajni

Doplňujúca informácia: Kachličkovo sa špecializuje výhradne na predajdlažieb, obkladov a dekorov. Nepredávame žiadnu sanitu a neponúkame realizácie.

  • Stabilita v úspešnej a perspektívnej firme s významným postavením na trhu
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Pravidelná včasná výplata
  • Zaškolenie skúsenými a ochotnými kolegami
  • Profesionálny HW/SW
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Priateľský kolektív
  • Príjemné, nové a moderné pracovné prostredie
  • Pravidelné tímové aktivity
  • Výnimočné ceny na firemný sortiment
  • Možnosť bezplatného parkovania
  • Možnosť zapožičania firemnej dodávky na súkromné účely
  • Káva a čaj zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

CAD Decor - Expert

  • Skúsenostis tvorbou kúpeľňových vizualizácií v CAD Decor na úrovni profesionál
  • Znalosť čítania technických výkresov
  • Schopnosť tvorby výkazu výmer a kladačského plánu
  • Skúsenosti s účtovným systémom Pohoda - výhoda, nie je podmienkou
  • Prístup orientovaný na spokojného zákazníka
  • Pozitívny, proaktívny a zodpovedný prístup
  • Kreativitu a schopnosť inovovať
  • Efektívnu komunikáciu a prácu s časom
  • Efektívne plánovanie a delegovanie
  • Schopnosť myslieť nekonvenčne a v širších súvislostiach
  • Chuť učiť sa, profesionálne rásť a pomáhať kolegom
  • Schopnosť všímať si a pracovať s detailmi
  • Schopnosť učiť sa z chýb
  • Prispôsobivosť
  • Ovládanie cudzieho jazyka - výhoda

Najväčší a najobľúbenejší e-shop s kachličkami široko-ďaleko. Sme moderná, úspešná a rýchlo rozvíjajúca sa firma zameraná na maloobchodný a veľkoobchodný predaj keramických dlažieb, obkladov a dekorov. Pre našich zákazníkov máme okrem nášho e-shopu k dispozícii krásnu novú vzorkovú predajňu v Malinove. Poskytujeme profesionálne poradenstvo, špičkový servis a komplexné služby. Našim interným mottom je: "Sme skvelý tím. Nie preto, že spolu pracujeme. Sme skvelý a víťazný tím, pretože si navzájom pomáhame, rešpektujeme sa a veríme si."

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4788361  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac