Účtovník

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie evidencie došlých faktúr
- Kontrola formálnej správnosti došlých záväzkových dokladov
- Rozúčtovanie došlých faktúr a tlačenie rozúčtovania jednotlivých faktúr
- Načítavanie bankových výpisov, automatické párovanie a následné ručné párovanie úhrad došlých a vyšlých faktúr, účtovanie bankových dokladov
- Spracovanie upomienok a penalizačných faktúr
- Spracovanie dohôd o vzájomných zápočtoch pohľadávok a záväzkov, kontrola vecnej a formálnej správnosti došlých zápočtov
- Mesačné uzávierkové kontroly jednotlivých účtov, príprava tabuliek pre mesačné reporty
- Pri ročnej závierke inventarizácia pohľadávok a záväzkov

Perspektívne a stabilné zamestnanie v slovenskej výrobnej strojárskej firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej japonsko-nemeckej spoločnosti s 30 ročnou tradíciou na našom trhu.
- možnosť jazykového vzdelávania, osobného rastu
- flexibilný pracovný čas
- motivujúce finančné ohodnotenie naviazané na dosahované výsledky
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)
- príspevok na dochádzanie
- vyplácame 13-ty a 14-ty plat
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- odmeny pre darcov krvi
- príspevok pri narodení dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Podmienkou je min. 5 ročná prax a skúsenosti na podobnej pozícii
- Trpezlivosť a dôslednosť
- Flexibilita
- Vysoká miera samostatnosti a spoľahlivosti

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.
ID: 4779324  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac