Práca pre stredisko balenie/expedícia !

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650 - 750 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca sa vykonáva väčšinu dňa vo vonkajšom prostredí !
- príprava drevených paliet na mieru
- práca s VZV
- ručné balenie výrobkov

Na danú pracovnú pozíciu hľadáme šikovných a fyzicky zdatných ľudí ktorým ponúkame :
- začiatočný pracovný pomer cez personálnu agentúru
- dlhodobé zamestnanie
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)
- príspevok na dochádzanie
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- 13-ty a 14-ty plat

Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.

Adresa spoločnosti

KABELSCHLEPP-SYSTEMTECHNIK, spol. s r.o.
Považská 67
940 67 Nové Zámky
ID: 3507008   Dátum zverejnenia: 3.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 - 750 brutto