Technológ zvárania

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Najnižšia možná brutto mzda 1200 € + 20 % prémie vyplácané na základe hospodárskych výsledkov firmy + príspevky na dochádzanie + 13-ty a 14-ty plat. Pri živnosti od 11 € na hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba postupov zvárania
• kvalitatívne posúdenie zvárania
• navrhovanie a úprava zváracích prípravkov
• riešenía nekvality vo zvarovni
• riešenia reklamácií zvarencov
• školeniach zváračov (ak ste držiteľom IWE a EWE diplomov)
• schopnosť poskytnúť technickú podporu pre zváracie pracovisko (prípravky, optimalizácia, optimalizácia plánovania)
Diplomy IWE a EWE nie sú nutnosťou, možnosť ďalšieho vzdelávania v našej spoločnosti.

Pri pracovnom pomeri :
• flexibilná pracovná doba
• možnosť stravovania v jedálni

• možnosť vzdelávať sa

Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu). Mzdové podmienky nastavíme podľa skúseností uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- precíznosť
- tímová práca

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.
ID: 3358397  Dátum zverejnenia: 1.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Najnižšia možná brutto mzda 1200 € + 20 % prémie vyplácané na základe hospodárskych výsledkov firmy + príspevky na dochádzanie + 13-ty a 14-ty plat. Pri živnosti od 11 € na hodinu.