Práca pre zváračského inžiniera !

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Považská 67, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Pracovný pomer - cca 1200 - 1500 € brutto, živnosť cca 11 € na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie technologických postupov zvárania, zodpovednosť za dodržiavanie výrobných postupov
- navrhovanie základných a prídavných materiálov pre zváračské práce
- navrhovanie progresívnych a efektívnych procesov zvárania
- kontrola a riadenie zváracích prác
- samostatnosť, precíznosť, vyjednávacie zručnosti a schopnosť tímovej práce
- Diplomy - IWE, EWE nutnosťou !

V prípade pracovného pomeru :
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca na flexibilnú pracovnú dobu !
- stravovanie v jedálni
- príspevky na dochádzanie - bývanie
- 13-ty a 14-ty plat
- možnosť osobného a profesného rastu, vzdelávania

Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu). Mzdové podmienky nastavíme podľa skúseností uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- precíznosť
- tímová práca

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.

Adresa spoločnosti

KABELSCHLEPP-SYSTEMTECHNIK, spol. s r.o.
Považská 67
940 67 Nové Zámky

Kontakt

ID: 3358397   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Pracovný pomer - cca 1200 - 1500 € brutto, živnosť cca 11 € na hodinu