Práca pre zváračov !

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 -1000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojárska firma s dlhodobým pôsobením v Nových Zámkoch obsadzuje výrobné pracovné pozície !
Náplň práca pozostáva :
 stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
 používanie zváracích prístrojov a nástrojov

Práca sa vykonáva v dvoj zmennej prevádzke.

Na danú pracovnú pozíciu hľadáme šikovných, fyzicky zdatných a učenlivých ľudí ktorým ponúkame :
- prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá dlhodobo patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti v Nitrianskom kraji !
- perspektívne a dlhodobé zamestnanie
- možnosť ďalšieho vzdelávania, osobného rastu
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)
- príspevok na dochádzanie
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- 13-ty a 14-ty plat

Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technickej dokumentácie (povinné)

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.

Adresa spoločnosti

KABELSCHLEPP-SYSTEMTECHNIK, spol. s r.o.
Považská 67
940 67 Nové Zámky

Kontakt

ID: 3347508   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 -1000 € brutto