Logo Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Majster výroby - príležitosť pre skúsených profesionálov s vášňou pre inovácie

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Majster výroby - príležitosť pre skúsených profesionálov s vášňou pre inovácie:
  • Riadenie výrobnej činnosti na oddelení
  • Zabezpečovanie plynulosti výroby, zadeľovanie a organizovanie práce a zmien
  • Vedenie zamestnancov, kontrola dodržiavania technológií, obsluhy výrobných zariadení
  • Evidencia dochádzky a výkonnosti zamestnancov, spracovávanie podkladov pre mzdy
  • Dohliadanie na funkčnosť výrobných zariadení, kontrola pracovísk pred začiatkom a po skončení pracovnej zmeny
  • Dohliadanie a zabezpečovanie systému a poriadku
Príklady ďalšej typickej náplne práce pre pozíciu Majster výroby:
  • Kontrola kvality výrobkov
  • Plánovanie a koordinácia údržby výrobných zariadení
  • Príprava a aktualizácia výrobných postupov
  • Zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných a hygienických predpisov
Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Ranné stretnutie s tímom, plánovanie a koordinácia práce na oddelení
  • Kontrola pracovísk a zariadení, príprava a aktualizácia výrobných postupov

Na pracovnú pozíciu ZMENOVÉHO MAJSTRA hľadáme šikovných, vytrvalých a ambicióznych ľudí, ktorí majú chuť naučiť sa niečo nové, neboja sa vedenia tímu ľudí a riešenia problémov !
Pre uchádzačov o pracovné miesto ponúkame :
- prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá dlhodobo patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti v Nitrianskom kraji !
- perspektívne a dlhodobé zamestnanie
- možnosť ďalšieho vzdelávania, osobného rastu
- možnosť zdokonalovať sa v cudzích jazykoch
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)
- príspevok na dochádzanie
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- 13-ty a 14-ty plat

Svoje žiadosti a profesijný životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- trpezlivosť
- komunikatívnosť a rozhodnosť
- zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
- pozornosť, precíznosť
- ochota vzdelávať sa
- flexibilita, ochota pracovať pod tlakom
- proaktívny prístup

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Melišková
Tel.: 0910 530 781
E-mail: poslať životopis
ID: 3181569  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac