Práca pre konštruktéra!

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 -1100 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technickej dokumentácie a cenových podkladov, príprava komplexnej výkresovej dokumentácie, stavba prototypov, vývoj nových výrobkov, inovácia výrobkov, predkladanie návrhov na riešenie nových výrobkov, spolupráca v danej oblasti v rámci skupiny podnikov Kabelschlepp, spolupráca pri overovaní a realizácií navrhnutých riešení, spolupráca pri implementácii špeciálnych požiadaviek zákazníka, aktívna komunikácia s nadriadeným

Hľadáme do nášho tímu nových, šikovných ľudí v oblasti strojárskej výroby !
Ak sa nebojíte nových výziev, táto ponuka je presne pre Vás !
Pre našich zamestnancov ponúkame :
- prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá dlhodobo patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti v Nitrianskom kraji
- flexibilnú pracovnú dobu !
- možnosť vzdelávať sa - odborný aj osobný rozvoj
- možnosť zdokonaľovania sa v cudzích jazykoch, pravidelne doučujeme našich zamestnancov v nemeckom, alebo v anglickom jazyku
- 13ty a 14ty plat (dovolenkový a vianočný)
- príspevky na cestovanie/dochádzanie
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !!
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
Rôzne firemné aj nefiremné akcie, kde sa snažíme o to, aby sa ľudia v našej firme lepšie spoznali a nadviazali kamarátske vzťahy.

Vopred upozorňujeme uchádzačov že máme momentálne dovolenkové obdobie a tak je celkom možné že sa skontaktujeme až po určitej dobe. Za pochopenie ďakujeme.
Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu). Mzdové podmienky nastavíme podľa skúseností uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Autodesk Inventor - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, samostatnosť
- ochota vzdelávať sa
- znalosť kreslenia a modelovania v programe INVENTOR alebo podobnom 3D software
- záujem plniť pridelené úlohy

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.

Adresa spoločnosti

KABELSCHLEPP-SYSTEMTECHNIK, spol. s r.o.
Považská 67
940 67 Nové Zámky

Kontakt

ID: 3101342   Dátum zverejnenia: 20.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 -1100 € brutto