Можливість для людей з України
Logo Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Práca pre konštruktéra !

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste tvorivý a inovatívny?
Ak sa nebojíte nových výziev, táto ponuka je presne pre Vás !
Podrobnejšia náplň práce :
- práca v 3D CAD systémoch (Inventor, SolidWorks, Pro/ENGINEER, CATIA) - výhodou
- práca v oblasti konštrukcii dopravníkov triesok
- spracovanie technickej dokumentácie
- komunikácia so zákazníkmi v AJ alebo NJ
- práca na bežnej úrovni v programoch EXCEL a WORD.

Perspektívne a stabilné zamestnanie v slovenskej výrobnej strojárskej firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej japonsko-nemeckej spoločnosti s 30 ročnou tradíciou na našom trhu.
- možnosť jazykového vzdelávania, osobného rastu
- flexibilný pracovný čas
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)
- príspevok na dochádzanie
- vyplácame 13-ty a 14-ty plat
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- odmeny pre darcov krvi
- príspevok pri narodení dieťaťa

Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prehľad v technológiách spracovania konštrukčných materiálov
- prehľad v základných vlastnostiach konštrukčných materiálov
- zodpovednosť a samostatnosť pri plnení pridelených úloh
- čítanie technickej dokumentácie
- flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť, zodpovedný prístup, skúsenosti s prácou v tíme, komunikatívnosť

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Melišková
Tel.: 0910 530 781
E-mail: poslať životopis
ID: 3101342  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac