Vývojový konštruktér náradia

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
01.05.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste tvorivý a inovatívny?
Ak sa nebojíte nových výziev, táto ponuka je presne pre Vás !
Podrobnejšia náplň práce :
Skúsenosti s ovládaním grafických konštrukčných softvérov
- AutoCad spracovanie 2D
- Inventor prípadne iný 3D softvér spracovania konštrukčnej dokumentácie
Skúsenosti s návrhom prípravkov a náradia.
Zvládnutie základov komunikácie cez internet, zvládnutie priamej verbálnej a písomnej komunikácie v AJ alebo NJ.
Práca na bežnej úrovni v programoch EXCEL a WORD.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 - 1300 € brutto

Pre našich zamestnancov ponúkame :
- prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá dlhodobo patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti v Nitrianskom kraji
- flexibilnú pracovnú dobu !
- možnosť vzdelávať sa - odborný aj osobný rozvoj
- možnosť zdokonaľovania sa v cudzích jazykoch, pravidelne doučujeme našich zamestnancov v nemeckom, alebo v anglickom jazyku
- 13ty a 14ty plat (dovolenkový a vianočný)
- príspevky na cestovanie/dochádzanie
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !!
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
Rôzne firemné aj nefiremné akcie, kde sa snažíme o to, aby sa ľudia v našej firme lepšie spoznali a nadviazali kamarátske vzťahy.

Svoje žiadosti a profesný životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu). Mzdové podmienky nastavíme podľa skúseností uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Autodesk Inventor - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prehľad v technológiách spracovania konštrukčných materiálov
- prehľad v základných vlastnostiach konštrukčných materiálov
- zodpovednosť a samostatnosť pri plnení pridelených úloh
- manuálna zručnosť vítaná
- pracovný pomer sa na začiatok vykonáva cez personálnu agentúru (vysvetlenie na osobnom pohovore)
- zvládanie vysokého pracovného tempa

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.

Adresa spoločnosti

KABELSCHLEPP-SYSTEMTECHNIK, spol. s r.o.
Považská 67
940 67 Nové Zámky
ID: 3101342   Dátum zverejnenia: 20.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1300 € brutto