Vytvor si Život podľa vlastných predstáv (Finančný poradca)

KABATOVA s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvárame prémiové nadštandardné finančné plány na mieru podľa švajčiarskeho know how pre klientov a sebe.Sprevadzame klientov na ceste do finančnej slobody.

-jednorázovy bonus pre nováčika od 1200 do 5000€
-firemne dovolenky
-odmeny za splnenie svojho cieľa
-virtual Office - práca z domu
-mlady dynamický kolektív
-podpora spoločnosti
-karierny rast
-firemný paušál
-vzdelávanie
-osobnostný rozvoj
-neustala.podpora od mentora
-naučíš sa ako pracovať s financiami podľa švajčiarskeho know how
-nemáš čo stratiť môžeš len získať

Nepotrebujeme aby si mal skúsenosti ale mať chuť pracovať,učiť sa nové veci a mať chuť zarábať a nie prežívať od výplaty do vyplaty.Príležitosť aj pre tých ktorý sa vrátili zo zahraničia a chcú si zachovať svoj štandartný príjem a tak tiež pre mamičky na materskej.Vhodná pozícia aj pre tých ktorý žijú v zahraničí a chcú si vytvoriť pasívny príjem .
Buď pripravený na pohovor.

Motivačný list je podmienkou !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadám komunikativnych ,zodpovedných ľudí s chuťou na sebe pracovať a naučiť sa niečo nové. Tento rok si môžeš zmeniť svoj život a žiť ho podľa vlastných predstáv.Po boku budeš mať vždy svojho lídra ktorý ťa všetko čo budeš potrebovať naučí.Tato práca je pre tých ktorý chcú žiť a nie prežívať.Teším sa na spoluprácu.Vytvor si svoj vlastný biznis ktorý sa o teba postará.Jedinna investicia je tvoj čas.Nebojte sa zmeny spolu to zvládneme.

Finančný sprostredkovateľ od A po Z
Spravujeme klientom majetok podla aktualnych možností,sprevádzame ich na ceste do finančnej slobody.
ID: 4304860  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac