Hľadáme: Prevádzka apartmánového domu, vrátane upratovania

KA Group s.r.o.

Miesto práce
Bobrovec
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a dobre zorganizovaného človeka pracovníka/pracovníčku pre prevádzku apartmánového domu v blízkosti Liptovského Mikuláša a Trnovca. Od aquaparku Tatralandia ako aj od centra Liptovského Mikuláša je vzdialený 4 km.
Apartmánový dom pozostáva z 11 samostatných apartmánov s vlastnou kúpeľnou a kuchyňou.

Náplň práce je rôznorodá, hlavne sa jedná o zabezpečenie upratania izieb, prácu s hosťami a iné práce podľa potreby.

V rámci práce s hosťami sa jedná najmä o:
- odovzdávanie/preberanie izieb po hosťoch
- základná komunikácia s hosťami (zodpovedanie otázok hostí cez rezervačný systém, telefonicky a email)
- práca s pokladňou (výber miestnych daní a depozitov)
- príprava podkladov pre výkazy
- drobné nákupy rôzneho druhu, kontrola skladových zásob, príjem a evidencia tovaru, kontrola kotolne,
a akékoľvek iné práce, ktoré sú potrebné pre bežný chod prevádzky

V rámci upratovania sú to najmä práce:
- upratanie izieb (vysávanie, výmena prádla, riady, umývanie okien atď.)
- pranie a mangľovanie (žehlenie) posteľnej bielizne
- upratovanie spoločných častí apartmánového domu
- údržba okolitého pozemku (sezónne podľa potreby)
- nákup /objednávky čistiacich a iných súvisiacich prostriedkov
- výber a dohľad nad výkonom sezónnych brigádnikov, alebo pomocnej chyžnej

V rámci ostatných prác sa jedná napríklad o:
- administratívne práce, denne vybavovanie evidencie a mailovej komunikácie
- výpomoc s prevádzkou penziónu, dohľad nad každodenným chodom zariadenia

Pracovná doba:
- práca je počas pracovných dní alebo víkendov, obvykle krátky a dlhý týždeň , prípadne dohodou, v závislosti od príchodu/odchodu hostí
- dvíhanie telefónu do 21:00

Mzda
Na živnosť (faktúru) cca. 1200 - 1400 Eur / mesačne.
Preferujeme spoluprácou formou živnosti, v určitých prípadoch je možné mať pracovný pomer na dohodou. Je možné uzavrieť zmluvu o službách aj s s.r.o.

Pracovník bude mať k dispozícii telefón, notebook, kanceláriu a v prípade potreby firemné auto.
Dlhodobý, stabilný pracovný pomer, pravidelnú mzdu na čas
Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
Po prvom roku prác koncoročné odmien

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected], Predmet emailu: PREVADZKAR LM
tel. kontakt: 0948 559 128

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti:
- MS Office (MS Word a Excel)
- Práca s PC, stredne pokročilý
- Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie
- Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
Predošlé skúsenosti výhodou, práca je však vhodná aj pre absolventov alebo uchádzačov bez predošlých skúseností ak majú dostatočnú chuť pracovať a rýchlo sa učiť.
Skúsenosti z oblasti hotelierstva a druhý jazyk výhodou no nie podmienkou.

Vyžadujeme tieto osobnostné predpoklady:
- absolútna dochvíľnosť a zodpovednosť
- dôslednosť pri vedení evidencií
- schopnosť riešiť problémy a vzniknuté situácie aj samostatne
- časová flexibilita

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4778500  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac