Reagujte bez životopisu

Hľadáme asistenta pre účtovníctvo a administrativu – Banská Bystrica

KA Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
jar 2021
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 150 EUR/mesiacod 750 v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
Asistenta na výpomoc pri správe portfólia nájomných nehnuteľností, náplň práce je rôznorodá predovšetkým v oblastiach:
- pomocné evidenčné a účtovnícke práce
- interné účtovníctvo (evidencia cash flow)
- vypracúvanie formulárových dokumentov
- administratívna práca (vedenie evidencie, poštová agenda a pod.)
- občasné obhliadky nehnuteľností vo vlastníctve spoločnosti
- ďalšie činnosti podľa potreby.

V rámci tejto vstupnej pracovnej pozície je možný kariérny rast v oblastiach back office, projektový management alebo obchod.

Pracovná doba:
Hlavný pracovný pomer, plný úvazok
Pracovná doba môže byť individuálne prispôsobená

Práca je vhodná aj pre študentov VŠ alebo absolventov.

Ponúkame:
Základné zaškolenie. Asistent bude mať k dispozícii firemný automobil, notebook, telefón a kanceláriu v centre mesta.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu prác:
Banská Bystrica, Zvolen

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected], predmet emailu: ASISTENT BB

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, POKROČILÝ (MS Word a Excel)
Predispozícia pre evidenčnú činnosť alebo účtovníctvo

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Na Uhlisku 14
974 01 Banská Bystrica
www.kagroup.sk

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4030864  Dátum zverejnenia: 8.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac