Hľadáme asistenta pre back office – vhodné aj pre absolventov, aj skrátený úväzok

KA Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 770 Eur, dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
Asistenta na výpomoc pri správe portfólia nájomných nehnuteľností a vyhodnocovaní príležitostí na trhu, spracovanie drobných produktov na predaj (fotenie, meranie, úprava v PC), administratívna práca (vedenie evidencie, poštová agenda a pod.), a ďalšie činnosti podľa potreby.
V rámci tejto vstupnej pracovnej pozície je možný kariérny rast v oblastiach obchod, back office, projektový management.

Práca na plný pípadne skratený úväzok, pracovná doba môže byť individuálne prispôsobená.

Práca je vhodná aj pre študentov VŠ alebo absolventov.
Preferujeme absolventov ktorí dosahovali mimoriadne výsledky počas štúdia.

Ponúkame:
Asistent bude mať k dispozícii firemný automobil, notebook, telefón a kanceláriu v centre mesta.

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected], predmet emailu: ASISTENT BB
Termín pohovoru: September/Október 2018

Termín možného nástupu: Október 2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, POKROČILÝ (MS Word a Excel)

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3491689  Dátum zverejnenia: 13.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 770 Eur, dohoda