Hľadáme asistenta, development, správa nehnuteľností – vhodné pre absolventov

KA Group s.r.o.

Miesto práce
Na Uhlisku 14, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
09.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
Asistenta pre zabezbečnie základnej administratívnej agendy v oblasti investičnej výstavby, správy nehnuteľností ako aj bežnej réžie kancelárie.
V rámci tejto vstupnej pracovnej pozície predpokladáme kariérny rast uchádzača na úroveň projektového managera v oblasti nehnuteľností (obchod – predaj, prenájom/back office – akvizície, divestície, správne procesy, analýzy/stavba – tendrovanie, koordinácia)
Práca je vhodná pre študentov posledného ročníka VŠ alebo absolventov ktorí dosahovali mimoriadne výsledky počas štúdia (priemeru do 1,7 ).

Prvé mesiace možnosť individuálnej pracovnej doby (skrátený úväzok a pod.)

Ponúkame:
Po úspešnom začlenení sa do týmu sa stanete súčasťou mimoriadne rýchlo rastúcej spoločnosti, s ktorej rastom rastie aj finančné ohodnotenie jej zamestnancov.
Asistent bude mať k dispozícii firemný automobil, notebook, telefón a kanceláriu v centre mesta.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu prác:
Banská Bystrica

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected], tel. kontakt: 0911881214. Predmet emailu: ASISTENT BB
Termín pohovoru: koniec Marca 2018 / Apríl 2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomia, Technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, POKROČILÝ (MS Word a Excel)
VŠ vzdelanie Ekonomické alebo Technické a znalosť v odbore – prípadne bez VŠ vzdelania s preukázaním výnimočných výsledkov
Študent VŠ, odbory Ekonomické alebo Technické s dosiahnutím priemeru do 1,7 alebo prvé miesto ŠVOČ

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3314939  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou