Hľadáme zamestnanca, asistenta, na polovičný úväzok

KA Group s.r.o.

Miesto práce
ČSA 20, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
08.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
370

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:

Asistenta prípadne brigádnika na výpomoc pri správe portfólia nájomných nehnuteľností, spracovanie drobných produktov na predaj (fotenie, meranie, úprava v PC), administratívna práca (vedenie evidencie, poštová agenda a pod.), a ďalšie činnosti podľa potreby.

Ponúkame:

Pracovná doba a plat:

Týždenne 25 - 35 hodín. Hodinová sadzba 3,5 Eur. Mesačne cca.370 Eur V ČISTOM

Požiadavky, výhody:
Práca s PC ( Word, internet).

Práca je vhodná aj pre absolventa alebo dôchodcu ktorý ovláda prácu s PC.

Miesto výkonu prác:
Banská Bystrica

Asistent bude mať k dispozícii notebook, firemný telefón a kanceláriu v centre mesta. Stanete sa súčasťou rýchlo sa rozvíjajúceho a dynamického týmu. Asistent bude tiež kompletné zaškolený. V prípade preukázania šikovnosti možnosť vyššieho zárobku ako aj kariérneho rastu. Možnosť práce niektoré dni aj z domu.

V prípade šikovnosti možnosť pracovného postupu na vyššie pozície ako:
Správca nájomných nehnuteľností, projektový manager, analytik investičných príležitostí.

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected], tel. kontakt: 0911881214. Predmet emailu: ASISTENT BB
Termín pohovoru: December 2017

Termín možného nástupu: Január 2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3259137  Dátum zverejnenia: 2.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 370