Práca Čašníčky/Barmanky v Kaviarni v Košiciach v Auparku

K5 sport s.r.o.

Miesto práce
Aupark Košice, Námestie osloboditeľov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme nového člena do nášho tímu čašníkov v našej kaviarni, ktorá sa nachádza v prestížnom Auparku v Košiciach. Ak máte vášeň pre pohostinnosť, radosť z práce s ľuďmi a záujem o gastronómiu, ste tou správnou osobou pre nás!

​Pozícia: Čašníčka/Barmanka

​Lokalita: Kaviareň v Auparku, Košice

​Nástupný plat:
​Čašníčka-1000€
​Barmanka-6€/netto

​Požiadavky:

​Skúsenosti v oblasti obsluhy sú vítané. Požadujeme zdravotný preukaz a hygienické minimum.
​Komunikatívne zručnosti a ochota pracovať v tíme.
​Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť zmenám a pracovať aj v rušnom prostredí.
​Vekové obmedzenie: 18+
​Ponúkame:

​Možnosť profesionálneho rozvoja a rastu v pohostinstve.
​Príjemnú pracovnú atmosféru v modernom prostredí.
​Ak sa cítite byť vhodným kandidátom pre túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis na [email protected]
​V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

​Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť K 5 sport s.r.o. sa zaoberá gastronómiou, pohostinskou činnosťou.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Manager Prevádzky
Tel.: +421908339355
E-mail: poslať životopis
ID: 4819027  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac