Pomocný technik - slaboprúd

omnius s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 500 EUR/mesiacPlat na TPP od 1200, odmena na živnosť 1500. Podmienka: čistý register trestov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pod vedením senior technikov:
Montáže a servis slaboprúdových systémov:
- ťahanie kabeláže (štruktúrovaná, optika)
- kamerové systémy (CCTV)
- elektronické zabezpečovacie systémy (EZS)
- elektrická požiadna signalizácia (EPS)
- audiovrátniky a videovrátniky (DDS)
- prístupové systémy
- špeciálne aplikácie a projekty

Práca vyžaduje cestovanie, pracovný čas je flexibilný.

Bonus podľa výkonu
Firemné teambuildingy
Profesionálne školenia s certifikáciou
Práca s absolútnymi novinkami na trhu
Neobmedzený počet káv na firme :)

Hľadáme ľudí s nastavením: "Vieme, máme, dá sa..." a pozitívnym prístupom k práci. Ideálne keď je práca koníčkom, tak ako je u nás zvykom.

Nemáte prax, ale ste manuálne zručný a viete sa rýchlo učiť? Potom je táto pozícia pre Vás. Máme 4-och senior technikov, ktorý Vás povedú.

Sme stabilná firma, ktorá funguje už viac ako 12 rokov, budeme tu aj zajtra. Momentálne máme množstvo zaujímavých klientov ako Ministerstvo Vnútra SR, Hlavné mesto SR - Bratislava, sieť kasín Rebuy a rôzne ďalšie mestá, obce a firmy.

Pohovor sa bude konať na sídle spoločnosti Bystrická 25/D, Bratislava - Devínska Nová Ves.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, telekominukácie, informačné technológie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najviac si ceníme:
- dochvíľnosť
- samostatnosť
- rozhodnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť omnius s. r. o. sa od roku 2008 zaoberá problematikou zabezpečovacích systémov. Na základe dopytov od našich klientov sme sa postupne preorientovali na plnohodnotného systémového integrátora a zmenili zameranie z malých klientov na vedúce spoločnosti v B2B segmente a významých klientov z verejnej správy (B2G). Chceme sa stať do 5 rokov vedúcim hráčom na slovenskom trhu, na čom úspešne pracujeme.

Vážime si dôveru naších klientov:
- Ministerstvo vnútra SR
- Hlavné mesto SR - Bratislava
- Dr.MAX sieť lekární
- Dopravný podnik Bratislava
- Rebuy Stars kasína
a stovky ďalších...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4400616  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac