Technik slaboprúdových systémov (CCTV, EZS, EPS...)

omnius s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacplat sa odvíja od schopnosti uchádzača. zverejnený plat je iba základná zložka pre absolventov s minimom praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáže a servis slaboprúdových systémov:
- kamerové systémy (CCTV)
- elektronické zabezpečovacie systémy (EZS)
- elektrická požiadna signalizácia (EPS)
- audiovrátniky a videovrátniky (DDS)
- prístupové systémy
- štrukturovaná kabeláž, optické siete
- špeciálne aplikácie a projekty

Práca IBA na živnosť.
Práca vyžaduje cestovanie, pracovný čas je flexibilný podľa potrieb klientov.

Bonus podľa výkonu
Firemné teambuildingy
Profesionálne školenia s certifikáciou
Práca s absolútnymi novinkami na trhu
Neobmedzený počet káv na firme :)

Hľadáme ľudí s nastavením: "Vieme, máme, dá sa..." a pozitívnym prístupom k práci. Ideálne keď je práca koníčkom, tak ako je u nás zvykom.

Pri výkone práce príde uchádzač do styku s najnovšími a modernými IP kamerami a NVR od renomovaných svetových výrobcov, hlavne značky Tiandy, Hikvision, Avigilon, Axis a ďalšími, a zabezpečovacími systémami PARADOX, SATEL. Naša firma sa vyprofilovala z malých koncových klientov (rodinné domy, firmy) na stredne veľké a veľké projekty - mestá, kasína, výrobné podniky, orgány verejnej a štátnej správy. V pandemickom roku 2020 sme narástli o 100% a máme zazmluvnené projekty. Ponúkame pre zodpovedných a pracovitých ľudí dlhodobú spoluprácu a ľudský prístup zo strany vedenia.

Pohovor sa bude konať na našej novej adrese Bystrická 25/D, Bratislava - Devínska Nová Ves.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, telekominukácie, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najviac si ceníme:
- dochvíľnosť
- samostatnosť
- rozhodnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť omnius s. r. o. sa od roku 2008 zaoberá problematikou zabezpečovacích systémov. Na základe dopytov od našich klientov sme sa postupne preorientovali na plnohodnotného systémového integrátora a zmenili zameranie z malých klientov na vedúce spoločnosti v B2B segmente a významých klientov z verejnej správy (B2G). Chceme sa stať do 5 rokov vedúcim hráčom na slovenskom trhu, na čom úspešne pracujeme.

Vážime si dôveru naších klientov:
- Ministerstvo vnútra SR
- Hlavné mesto SR - Bratislava
- Dr.MAX sieť lekární
- Dopravný podnik Bratislava
- Rebuy Stars kasína
a stovky ďalších...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4060367  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac