1 800 EUR

Projektový manažér

K4 investičné družstvo

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
1 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš záujem o prácu v oblasti developingu a potravinárskeho segmentu a máš manažérske schopnosti, tak nám pošli svoj životopis.
Náplň práce:
- riadenie štandardných a krízových projektov
- detailná analýza projektov
- vyhodnocovanie risku a vypracovanie stratégie krízového projektu až do jeho odovzdania
- návrh na finančné zastrešenie projektov, finančný reporting, analýza projektov
- komunikácia s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti
- zodpovednosť za zverené projekty

- motorové vozidlo
- mobilný telefón
- vzdelávanie a sebarealizácia

Prosíme uchádzačov, aby nám zasielali životopis aj s fotografiou. Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať a našej firme, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- logické myslenie
- zodpovednosť
- pozitívny prístup k práci
- samostatnosť

K4 investičné družstvo je spoločnosťou zaoberajúcou sa sprostredkovateľskými činnosťami v oblasti obchodu a služieb. Zaoberáme sa reklamnými, marketingovými, administratívnymi službami a potravinárskym segmentom.

Zámocká 8
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 3734308   Dátum zverejnenia: 7.8.2019