Reagujte bez životopisu

Projektantka/Projektant

K2projekt s.r.o.

Miesto práce
Osvetová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá podľa osobnostných predpokladov a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie stavieb prevažne v stupni realizačná a dielenská projektová dokumentácia v programe Archicad
- koordinácia projektov so stavebnými profesiami,
- komunikácia so zákazníkom,
- priamy kontakt so stavbou,
- účasť na kontrolných dňoch,
- administratívna činnosť a základná prevádzková činnosť kancelárie.

- práca z kancelárie,
- individuálne ohodnotenie podľa výsledkov,
- osobný rast a účasť na budovaní nového projekčného tímu.

- Spolu s CV prosím k nahliadnutiu poslať vo formáte .pla aspoň jeden Vami vypracovaný realizačný projekt stavby, spracovaný kompletne v programe Archicad.
- Oslovení budú uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v ponuke.
- Podmienkou prijatia do práce je mať spracovaný aspoň jeden kompletný projekt v stupni realizačný projekt v programe Archicad samostatne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektonické konštrukcie a projektovania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita,
- precíznosť,
- lojálnosť,
- kolektívny duch a chuť budovať projekčný tím,
- mentálna odolnosť pre prácu pod časovým tlakom,
- nakoľko značnú časť náplne práce tvorí spracovanie detailov, je potrebné mať skúsenosti s ich spracovávaním.

K2projekt je projekčná kancelária zameraná prevažne na projektovanie rezidenčných stavieb, mestských stavieb a zdravotníckych zariadení. Zameriavame sa na komplexnú projekčnú činnosť (od architektonickej štúdie až po realizačné projekty), inžiniersku činnosť, odborné poradenstvo a aktívne riešenia zelenej architektúry. Naše projekty autorsky vedieme počas celej realizácie až po kolaudáciu. Spoločne s dcérskou firmou K2flora pracujeme na projektoch s trvalo udržateľným charakterom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3436828  Dátum zverejnenia: 6.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac