Montér -Nemecko výberové konanie 11.11.2017 v Prievidzi

K2B Personal Recruiting Burian

Česko, Nemecko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné, Ústecký kraj, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, Košice
od 11,-€/hod. brutto, hradené ubytovanie, diéty 22,50,-€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu v Nemecku? Tak si na správnom mieste.
Hľadáme montérov sprinklerov s praxou, ale ponúkame aj možnosť ZAŠKOLENIA.

Pošli nám svoj životopis a mi ťa pozveme na pracovný pohovor priamo s nemeckým zamestnávateľom, ktorý má 100 ročnú tradíciu v montáži protipožiarnych systémov.

Osobný pohovor sa uskutoční dňa 11.11.2017 v Prievidzi (miesto a čas konania výberového pohovoru bude spresnený vybraným uchádzačom).

Čo požadujeme?

- PODMIENKOU znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni mierne pokročilý A2/B1 a viac,
- výhodu prax ako zámočník alebo inštalatér alebo zvárač alebo montér-vzduchotechnika, klimatizácie, potrubia, regále, výškové práce
- samostatnosť
- výhodou vlastné auto

Čo Vám firma ponúka?
- nástupné platové podmienky od 11,-€/hod. brutto
- diéty 22,50,-€/deň
- ubytovanie HRADENÉ zamestnávateľom
- hradené cestovné vo výške 0,15,-€/km od nemeckých hraníc
- platené 2 týždenné zaškolenie na pracovnú pozíciu sprinkler v Nemecku - Magdeburg

- nemecká pracovná zmluva
- práca v stabilnej spoločnosti MINIMAX
- platená dovolenka 25 dní v kalendárnom roku
- nárok na prídavky na dieťa v Nemecku
- pracovné oblečenie

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor za účasti zástupcu nemeckej firmy MINIMAX.

Pohovor sa uskutoční dňa 11.11.2017 (sobota).

Čas a miesto budú spresnené vybraným uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebný priemysel, protipožiarne systémy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PODMIENKOU znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni mierne pokročilý A2/B1 a viac
- výhodou prax ako zámočník alebo zvárač alebo inštalatér alebo montér vzduchotechniky, regálov, výškové práce

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3211712  Dátum zverejnenia: 11.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 11,-€/hod. brutto, hradené ubytovanie, diéty 22,50,-€/deň