Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič odťahovej služby B+C+E po EU

K.T.L. s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma KTL Transport s.r.o. s prevádzkou v Trnave z dôvodu rozširovania vozového parku hľadá vodiča skupiny B+C+E na prevoz vozidiel po EÚ a SR.

Vodič obsluhuje nákladný špeciál miniťahač + náves alebo odťahový špeciál + príves.
Medzinárodná preprava nových vozidiel zahŕňa krajiny ako Nemecko, Rakúsko, Luxembursko, Belgicko, Holandsko, Česko, Slovensko.
Pracovná doba: od pondelka max. do piatku, kolečko 2000-2500km

Plat mesiac 2000€-2700€/netto, víkendy a sviatky voľno + príplatky
Tachografová karta, prax a skúsenosti v odbore nutné.

Náplň práce:
- zodpovednosť za prepravu vozidiel a jeho včasné, bezpečné dopravenie na miesto určenia
- dodržiavanie termínov nakládky a vykládky, pristavenia vozidla, voľbu optimálnych prepravných trás určí zamestnávateľ
- zodpovednosť za prepravované vozidlá a prepravné dokumenty
- starostlivosť o zverené vozidlo, udržiavanie čistoty a dobrého technického stavu vozidla
- dodržiavanie opatrení a predpisov v súlade s platnou legislatívou
- ovládanie práce s tachografom a smartphonom

Stabilná práca
Možnosť práce na TPP aj dohodu
Voľné víkendy a sviatky
Možnosť privyrobenia za prácu mimo pracovnej doby
Zamestnanecké zľavy na autoservisné úkony na adrese prevádzky
Referenčný bonus za odporúčanie nového zamestnanca

Poprosíme iba vážnych záujemcov, aby sa ozvali prostredníctvom emailovej adresy: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

prax a zručnosť s odťahovacou technikou aspoň 1 rok
samostatnosť a zodpovednosť
manuálna zručnosť
technická gramotnosť

Podmienky pre uchádzačov:
- vodičské oprávnenie skupiny B+C+E
- tachografová karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča (KKV)
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča

Odťahová služba pre osobné a dodávkové vozidlá, motorky, trojkolky a aj štvorkolky či minitraktory..
Vnútroštátna a medzinárodná preprava vozidiel
Asistenčné služby, cestná služba
Auto‐pneuservis TomiCars (komplexné služby pre automobily a vozové parky) s adresou prevádzky v Trnave

Kontakt

ID: 4681066  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac