Pracovník výroby

K-system, spol. s r. o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou, Asap
750 EUR/mesiac750 € + 10% pohyblivá zložka, príplatok za dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba plisovaných sietí proti hmyzu
- manuálna práca vo výrobnej hale
- opracovanie, ohýbanie a sekanie plechov
- pílenie profilov

- Príjemné, bezpečné a čisté pracovné prostredie.
- Zamestnanecké zľavy.
- Jednosmenná prevádzka
- Stabilná práca
- Príplatok za pravidelnú dochádzku

- Odmeny pri životnom a pracovnom jubileu.
- Voľné soboty, nedele a sviatky.

Chceš byť v zamestnaní úspešný? Veríme, že spojenie nášho rokmi prevereného know-how a pracovitého a zodpovedného prístupu je zárukou úspechu.

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte chuť stať sa členom nášho tímu, zašlite nám do 24.04.2024 na e-mailovú adresu: [email protected]

- štrukturovaný životopis,
- súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície.

V prípade, že nemáte e-mail - prineste životopis osobne.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zodpovednosť, flexibilita, manuálna zručnosť,
- pripravenosť pracovať s vysokým nasadením,
- aktívny a pozitívny prístup k pracovným úlohám,
- lojalita,

Slovenský výrobca značkovej tieniacej techniky a sietí proti hmyzu. Firma K-system, spol. s r. o. je už od roku 1991 úspešnou súkromnou spoločnosťou rodinného typu, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a montážou tieniacej techniky. V súčasnosti zamestnáva cca 100 stabilných pracovníkov vo výrobe a poradenských centrách tzv. Štúdiách tieniacej techniky. Pri výrobe používa najmodernejšie technologické vybavenie. Jej produkty sú obľúbené na domácom aj zahraničnom trhu.

Našim cieľom je dodávať na trh kvalitné produkty s vysoko-profesionálnym klientským servisom, ktoré zlepšujú kvalitu bývania našich zákazníkov.

Na našich pracovníkov kladieme vysoké nároky. Súčasne však dávame každému príležitosť realizovať svoje ambície.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4809885  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac