Vodič (vhodnejšie pre uchádzačov z okresu Žiar nad Hronom)

K-system, spol. s r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
600 EUR/mesiacNástupná mzda 600 Eur + pohyblivá zložka 30% vo forme odmeny, ktorá je vyplácaná na základe výsledkov práce každý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu s príjemným vystupovaním, ktorý chce pracovať, teda nie takého, ktorý chce byť len zamestnaný, lebo musí.

Náplň práce pracovníka Vodiča:
- vedenie motorového vozidla do 3,5t
- nakládka a vykládka tovaru, výrobkov a internej pošty v súlade s prepravnou kapacitou vozidiel a na základe podkladov
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- tankovanie PHL
- nahlasovanie zmien na trase (napr. kontakt, adresa dodania,...) nadriadenému
- v prípade jazdy do Rakúska ide o dvojdňovú trasu, pre tieto jazdy platí mzda podľa zákonov AT 11,41Eur/hodina, diéty

- Voľné soboty, nedele a sviatky.
- Odmeny pri životnom a pracovnom jubileu.
- Príjemné, bezpečné a čisté pracovné prostredie.
- Úvodné zaškolenie a pravidelné vzdelávacie školenia.
- Mladý, úspešný a ambiciózny kolektív s dobrou komunikáciou.
- Výhodné zamestnanecké zľavy.
- Účasť na firemných podujatiach.
- Celozávodná dovolenka počas Vianoc a Nového roka

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte chuť stať sa členom nášho tímu, zašlite nám do 14.7.2020 do 16:00 hod. na e-mailovú adresu [email protected] :

- štruktúrovaný životopis s telefonickým kontaktom,
- motivačný list so žiadosťou do zamestnania
- súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše kritériá vrátane požadovaných dokumentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojnícke

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pohovore nás bude zaujímať…
• ako riešite niektoré situácie so zákazníkmi
• aj ako zvládate stresové situácie

- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť,
- výborné komunikačné schopnosti,
- pripravenosť pracovať s vysokým nasadením,
- aktívny a pozitívny prístup k pracovným úlohám,
- schopnosť absorbovať nové poznatky a ochota vzdelávať sa.

Slovenský výrobca značkovej tieniacej techniky a sietí proti hmyzu. Firma K-system, spol. s r. o. je už od roku 1991 úspešnou súkromnou spoločnosťou rodinného typu, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a montážou tieniacej techniky. V súčasnosti zamestnáva cca 100 stabilných pracovníkov vo výrobe a poradenských centrách tzv. Štúdiách tieniacej techniky. Pri výrobe používa najmodernejšie technologické vybavenie. Jej produkty sú obľúbené na domácom aj zahraničnom trhu.

Našim cieľom je dodávať na trh kvalitné produkty s vysoko-profesionálnym klientským servisom, ktoré zlepšujú kvalitu bývania našich zákazníkov.

Na našich pracovníkov kladieme vysoké nároky. Súčasne však dávame každému príležitosť realizovať svoje ambície.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3934235  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac